Sepetim
Starline Luxe Otomatik Kararan Kaynak Baş Maskesi
Kaynak Maskesi
Pervane Kardeşler
  • Yeni

Starline Luxe Otomatik Kararan Kaynak Baş Maskesi

VAR
  • Fırsat

Güneş pilli otomatik karartmalı kaynak başlığı; tayfsal filtreleme teknolojisi, fotoelektrik sensörler, kontrol teknolojisi ve likit kristal ışık kontrol teknolojisine sahip ileri teknoloji eseri bir üründür. Güneş pilli otomatik karartma filtresi (kısa adı ADF), kullanıcıların gözlerini ve yüz derilerini ark ışığı, sıçrama ve zararlı IR/UV radyasyonundan korumak için kaynak işlemi tamamlandığında karanlık halden aydınlık hale geçerken ark ışığını alır almaz likit kristalin aydınlık halden karanlık hale geçmesini sağlayan fotoelektrik sensör teorisine dayanır.

1. Lityum ve güneş enerjili pilden enerji alan ürün 5000 çalışma saati boyunca kullanılabilir ve 15 ila 20 dakikada otomatik kapanma işlevine sahiptir.  

2. Ayar butonları kullanılarak gölgeleme derecesi, hassasiyet ve gecikme süresi ayarlanabilir. Kaynak ve öğütme arasında seçim de yapılabilir.

3. Fotoelektrik sensör teknolojisi, yüksek kalite likit kristal ve tayf filtreleme ve kaynakçılara çalıştıkları noktada net bir görüş ve etkin koruma sağlar.

4. Filtrenin aydınlıktan karanlığa geçiş hızı 1/25000s’dir; dolayısıyla gözler ark ışığının verebileceği zarardan korunur.

5.Filtrenin aydınlık seviyesi DIN4 olup, karanlık durumdan aydınlık duruma, isteğe bağlı olarak, 0,1s ila 1,0s sürede geçebilir

6. Ürün -5 derece ila 55 derece arası sıcaklıklarda normal olarak çalışır ve el kaynağı, gaz korumalı kaynak, argon ark kaynak ve plazma kesme işlemlerinde kullanılabilir.  

7. Tasarımı hafif ve dengeli olup, ayarlanabilir kafa bandı rahatlık sağlar ve yorgunluğu azaltır.  

8. Ürün EN 379, ANSI Z87.1-2010 ve GB/T3609.2-2009 güvenlik ve teknik standartlarına uygundur.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

<b>Whatsapp</b> Destek HattıWhatsapp Destek Hattı
Başa Dön
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.