Sepetim
STARLINE E-59 KESİLMEZ SU GEÇİRMEZ ELDİVEN
Su Geçirmez Eldiven
Pervane Kardeşler
  • Yeni

STARLINE E-59 KESİLMEZ SU GEÇİRMEZ ELDİVEN

VAR
  • Fırsat

Kesilmeye dayanıklı ve su geçirmez eldiven kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Köpük nitril eldiven tam nitril kaplıdır. Sahip olduğu HDPE+Fiberglas astarı sayesinde kesiklere, yıpranmalara ve delinmelere karşı koruma sağlar. Kesilme dayanımı çok yüksektir. Köpük nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. 
Kesilmez eldiven standartlar: EN 388 - 4544, EN 420
Kullanım Alanları
Ağaç, ağaç ürünleri ve mantar ürünleri imalatı, kağıt ve kağıt ürünleri imalatı, demir, çelik ve metal ürünleri imalatı, genel amaçlı makinelerin imalatı, uçak, demiryolu, otomotiv gibi ulaşım yolu imalatları, bina ve bina dışı inşaat çalışmaları, ulaştırma ve depolama çalışmaları, cam ve cam ürünleri imalatı sırasında kullanım için uygundur.
Özellikler
Bu eldivenler kuru veya ıslak ortamlarda nesneleri tutmak için güçlü kavrama özelliklerine sahiptir. Sahip olduğu HDPE+Fiberglas astarı sayesinde kesiklere, yıpranmalara ve delinmelere karşı koruma sağlar. Köpük nitril kaplaması sayesinde de sıvı geçirmezliği ve üstün özellikler sunmaktadır. 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

<b>Whatsapp</b> Destek HattıWhatsapp Destek Hattı
Başa Dön
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.